Single Blog Title

This is a single blog caption
21
May

ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE, MODELUJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE NA CIAŁO

Zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające cieszą się dużą popularnością wśród Pań praktycznie w każdym wieku, jako że ciało po zimie wymaga najczęściej korekty. Najbardziej dają o sobie znać:

  • szorstka, wysuszona skóra,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • bardziej widoczny cellulit,
  • wiotkość brzucha i pośladków itd.

Zastanawiamy się jak sobie z tym poradzić i jakie metody są skuteczne. Wiemy, że zdrowa dieta, aktywność fizyczna,  picie wody i koktajli oczyszczających są niezbędne, lecz  w połączeniu z zewnętrznym działaniem aparatury oraz profesjonalnych okładów na skórę dają na prawdę rewelacyjne efekty!

W naszym salonie proponujemy Paniom zabiegi Endermologii LPG oraz Maximus TriLipo RF z DMA czyli elektrodynamiczną aktywacją mięśni.

zabiegi wyszczuplające, ujędrniające toruń

Endermologia LPG w Toruniu

Dzięki Endermologii LPG w naturalny sposób za pomocą mechanicznego masażu z podciśnieniem stymulujemy skórę i tkankę podskórną, komórki tłuszczowe oraz fibroblasty do zwiększonej aktywności. Uwolniony tłuszcz z adipocytów w postaci triglicerydów  zostaje przetransportowany do układu limfatycznego  i uwalniany przez organizm. Proces ten jest wspomagany, dzięki masażowi specjalną głowicą. Zabieg wykonujemy w elastycznym stroju, który chroni skórę. Dodatkowo fibroblasty pobudzane są do produkcji kolagenu dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność . Ruchami masażu modelujemy też pośladki, brzuch i uda.
 Zabieg wykonywany jest w serii 10 ? 15, raz lub dwa razy w tygodniu.

 

Zarezerwuj Endermologia LPG

Maximus TriLipo RF z DMA w Toruniu

Kolejnym zabiegiem polecanym  w naszym Salonie na wymodelowanie, ujędrnienie i wysmuklenie sylwetki jest Maximus TriLipo RF z DMA. Polega na podgrzewaniu skóry właściwej, stymulując,  skracając włókna kolagenowe. Skutkiem tego jest długotrwała poprawa napięcia oraz zagęszczenia skóry oraz redukcja zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej.

DMA czyli elektrodynamiczna aktywacja mięśni powoduje skurcze włókien mięśniowych, dzięki czemu  zwiększa się przemiana materii, dotlenienie skóry oraz  sylwetka nabiera sportowych kształtów.

Zabieg wykonywany jest w serii 3-5-8 raz na tydzień .

Zarezerwuj Maximus TriLipo

Obydwa zabiegi czyli Endermologia LPG oraz Maximus możemy łączyć ze sobą wówczas efekty są lepsze. Można je również wykonywać osobno.

Okłady Algowe Body-Wrap w Toruniu

Dla osób, które nie lubią zabiegów aparaturowych  zalecamy okłady algowe body – wrap w połączeniu z masażami manualnymi. Algi są bogatym źródłem witamin, minerałów, substancji odżywczych i dotleniających skórę, a w ciepłym okładzie zwiększa się penetracja tych składników do skóry pielęgnując ją i zwiększając metabolizm .

Dbając o ciało poprawiamy sobie komfort psychiczny oraz pozbawiamy się często mankamentów, które krępują nas przed wyjściem na plażę i nie tylko.

 

Leave a Reply

Facebook