O firmie

Example Of About Us Page

Miracle Beauty Spa

to wyjątkowe miejsce w Toruniu

Stworzone z pasji do piękna, natury i fascynacji współczesną kosmetyką.

Świadczymy usługi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała, nowoczesnych technologii zabiegowych oraz rytuały spa i masaże. Wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu klientów, którzy cenią sobie dbałość o urodę, nowoczesność usług oraz relaks i regenerację organizmu w jednym miejscu. Zadbaliśmy o to, aby klienci bez inwazyjnych, medycznych metod mogli poprawić swój wygląd i samopoczucie.
Urządzenia wysokiej klasy

Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami medycyny estetycznej z certyfikatami medycznymi, takimi jak: ENDERMOLOGIE LPG, MAXIMUS, REACTION, EMERGE, GENEO wykorzystywanymi do modelowania sylwetki, drenażu limfatycznego, redukcji tkanki tłuszczowej, odmładzania, usuwania zmian naczyniowych oraz spłycenia blizn.

Kosmetyki wysokiej jakości

Pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach znanych marek, tj. KLAPP, SKEYNDOR, SESDERMA, THALGO, PURLES przynoszących znakomite efekty zabiegowe. Zadbany również o stopy i dłonie z marką JESSICA i GEWHOL.

Jako jedyni w Polsce posiadamy najnowocześniejszy LASER MEDIOSTAR NEXT PRO do bezbolesnej epilacji możliwej o każdej porze roku i różnej barwie włosa. Wykonujemy również depilację woskiem LYCON.

Zapraszamy

W cudownej atmosferze nowoczesnych, przestronnych pomieszczeń oraz w blasku świec, aromatach i naturalnych olejków i brzmieniu relaksacyjnej muzyki można poddać się masażom, rytuałom zabiegów na twarz i ciało i przenieść się w krainę relaksu i harmonii. Prawdziwe piękno to harmonia duszy i ciała.

Facebook