Personel

Example Of About Us Page
PERSONEL
 

Miracle Beauty Spa

– Personel

Powierzacie Państwo swoją urodę doświadczonemu zespołowi, składającemu się z kosmetologów, terapeutek SPA, fizjoterapeutek, profesjonalnej wizażystki.
Personel posiada doświadczenie oraz potrzebne certyfikaty.

Marzena Prokopek
Włascicielka, Kosmetolog

Jestem Magistrem Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz licencjonowanym Kosmetologiem Collegium Medicum w Bydgoszczy, trenerką Rekreacji Ruchowej. Posiadam szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu Kosmetologii i promocji zdrowia. Jestem pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Salon który stworzyłam jest uwieńczeniem moich pasji. Rekomenduję klientom zabiegi, dzięki którym jak najdłużej mogą cieszyć się młodą, zadbaną, skórą, korygować niedoskonałości wyglądu,zadbać o relaks duszy i ciała, aby stworzyć wewnętrzną harmonię jako ŹRÓDŁO NASZEJ URODY. Uwielbiam ludzi i lubię obcować z nimi, dlatego staram się stworzyć w moim Centrum Urody ciepły, przyjazny klimat orz miłą atmosferę. Dbam też o nowoczesność i skuteczność polecanych zabiegów.

Drodzy Klienci,

z przykrością informujemy, iż Salon Miracle Beauty SPA będzie zamknięty ze względu na szerzącą się epidemię. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Wszystkie wykupione zabiegi zrealizujemy po otwarciu salonu. W razie pytań prosimy o telefon: 533 314 994.  

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!!
Zespół Miracle Beauty SPA
Facebook