Personel

Example Of About Us Page
PERSONEL
 

Miracle Beauty Spa

– Personel

Powierzacie Państwo swoją urodę doświadczonemu zespołowi, składającemu się z kosmetologów, terapeutek SPA, fizjoterapeutek, profesjonalnej wizażystki.
Personel posiada doświadczenie oraz potrzebne certyfikaty.

Marzena Prokopek
Włascicielka, Kosmetolog

Jestem Magistrem Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz licencjonowanym Kosmetologiem Collegium Medicum w Bydgoszczy, trenerką Rekreacji Ruchowej. Posiadam szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu Kosmetologii i promocji zdrowia. Jestem pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Salon który stworzyłam jest uwieńczeniem moich pasji. Rekomenduję klientom zabiegi, dzięki którym jak najdłużej mogą cieszyć się młodą, zadbaną, skórą, korygować niedoskonałości wyglądu,zadbać o relaks duszy i ciała, aby stworzyć wewnętrzną harmonię jako ŹRÓDŁO NASZEJ URODY. Uwielbiam ludzi i lubię obcować z nimi, dlatego staram się stworzyć w moim Centrum Urody ciepły, przyjazny klimat orz miłą atmosferę. Dbam też o nowoczesność i skuteczność polecanych zabiegów.

Aleksandra   Szymkowiak
mgr. Kosmetolog, 

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w znanym ze swoich walorów uzdrowiskowych Świnoujściu. Posiadam szeroką wiedzę z dziedziny kosmetologii. Zajmuję się stylizacją paznokci, zabiegami na dłonie i stopy oraz szeroką gamą zabiegów kosmetycznych na twarz, jak również na ciało. Cechuje mnie profesjonalizm, sumienność oraz niezwykła dokładność w wykonywaniu zabiegów. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dbam o to aby poczuł się miło w naszym salonie.

Facebook