Personel

Example Of About Us Page
PERSONEL
 

Miracle Beauty Spa

– Personel

Powierzacie Państwo swoją urodę doświadczonemu zespołowi, składającemu się z kosmetologów, terapeutek SPA, fizjoterapeutek, profesjonalnej wizażystki.
Personel posiada doświadczenie oraz potrzebne certyfikaty.

Marzena Prokopek
Włascicielka, Kosmetolog

Jestem Magistrem Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz licencjonowanym Kosmetologiem Collegium Medicum w Bydgoszczy, trenerką Rekreacji Ruchowej. Posiadam szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu Kosmetologii i promocji zdrowia. Jestem pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Salon który stworzyłam jest uwieńczeniem moich pasji. Rekomenduję klientom zabiegi, dzięki którym jak najdłużej mogą cieszyć się młodą, zadbaną, skórą, korygować niedoskonałości wyglądu,zadbać o relaks duszy i ciała, aby stworzyć wewnętrzną harmonię jako ŹRÓDŁO NASZEJ URODY. Uwielbiam ludzi i lubię obcować z nimi, dlatego staram się stworzyć w moim Centrum Urody ciepły, przyjazny klimat orz miłą atmosferę. Dbam też o nowoczesność i skuteczność polecanych zabiegów.

Karolina Chatys
mgr. Kosmetolog, 

Jestem absolwentką szkoły kosmetycznej w Toruniu. Posiadam szeroką wiedzę  popartą praktyką  z zakresu kosmetologii, którą staram się cały czas pogłębiać . Specjalizuję się w stylizacji paznokci,  oprawy oczu, podologii jak również w zabiegach na twarz i ciało.  Bardzo lubię swój zawód, daje mi on ogromną satysfakcję i spełnienie. Uwielbiam kontakt z klientem. Staram się aby osoby były w 100% zadowolone z wykonanych przeze mnie zabiegów.

Facebook