Manicure French

French

Manicure Toruń

 

French manicure (pierwotnie nazwany Natural Nail Look) już od niemal 40 lat uwielbiany jest przez kobiety na całym świecie. Opiera się na delikatnych odcieniach nude (beżowo-różowych) i zaakcentowanych na  biało końcówkach. Jego pomysłodawcą był Jeff Pink, założyciel marki Orly, który miał za zadanie stworzyć uniwersalny manicure dla wszystkich aktorek Hollywood.
 
Francuski manicure świetnie sprawdza się na co dzień – do pracy, szkoły i wszystkie niezobowiązujące okazje. Chętnie sięgają po niego również przyszłe panny młode – french manicure to doskonały manicure ślubny.
 
Manicure z odżywką to zabieg przeznaczony dla kobiet, które dbają o estetykę paznokci, ale wolą zachować naturalny wygląd dłoni.
 
Wybierając taki manicure można być pewnym że wyjdziemy  z opiłowanymi paznokciami i usuniętymi skórkami. Na wypolerowane paznokcie nałożymy odżywkę, która wzmocni płytkę i przyspieszy jej wzrost. Odżywka utwardza paznokcie dzięki zawartości wapnia i hydrolizowanego białka pszenicy. Efektem manicure z odżywką są błyszczące, odżywione i twardsze paznokcie, a dłonie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane.
 
 

Rezerwuj

Facebook