Personel

Example Of About Us Page

Miracle Beauty Spa

– Personel

Powierzacie Państwo swoją urodę doświadczonemu zespołowi, składającemu się z kosmetologów, terapeutek SPA, fizjoterapeutek, profesjonalnej wizażystki.
Personel posiada doświadczenie oraz potrzebne certyfikaty.

Marzena Prokopek
Włascicielka, Kosmetolog

Jestem Magistrem Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, licencjonowanym Kosmetologiem Collegium Medicum w Bydgoszczy, absolwentką studiów podyplomowych Akademii Menadżera oraz  trenerką Rekreacji Ruchowej. Posiadam szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu Kosmetologii i promocji zdrowia. Jestem pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Salon który stworzyłam jest uwieńczeniem moich pasji. Rekomenduję  i wykonuję zabiegi  z dziedziny kosmetyki, kosmetologii estetycznej w połączeniu z nowoczesną aparaturą , dzięki którym klienci mogą cieszyć się jak najdłużej  młodym, zadbanym  wyglądem i korygować niedoskonałości urody. Układam plany zabiegowe pielęgnacji twarzy i ciała w połączeniu z pielęgnacją domową. Dbam o zachowanie relaksu i miłej atmosfery w Salonie. Czuwam nad zachowaniem procedur czystości i sterylności wykonywanych zabiegów. Staram się aby zabiegi w ofercie Salonu były skuteczne oraz oparte na nowoczesnej technologii. 

Magdalena Żak

Jestem kosmetyczką z wieloletnim stażem pracy. Pracowałam również jako szkoleniowiec przygotowując kosmetyczki do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Wykonuję zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała, stylizację rzęs i brwi, manicure pedicure hybrydowy,  makijaż, pedicure medyczny, masaże kosmetyczne. Jestem osobą odpowiedzialną, dokładną ,mam dobre relacje z klientami. Zawód kosmetyczki jest moją pasją, którą staram się rozwijać.

 
Facebook