Manicure hybrydowy

Manicure

hybrydowy Toruń

 

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego “mokrego połysku”. Choć technika znana była już w kosmetyce od kilku lat, dopiero w 2010 roku, za sprawą produktu Shellac, zdobyła popularność.
 
Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać. Po nałożeniu warstwy bazy utwardza się ją w świetle lampy UV, a następnie nakłada warstwy koloru i na zakończenie specjalny top.
Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów zdobień. Produkt nie nadaje się jednak do przedłużania płytki – bliżej mu do mocnego lakieru do paznokci niż tipsów. Do jego usunięcia stosuje się specjalne frezy, które nie uszkadzają naszej naturalnej płytki.
Manicure hybrydowy jest o tyle dobra metodą , ponieważ wykonujemy go zwykle raz w miesiącu, a trwałość lakieru utrzymuje się ok. 3 tygodni.
 
 

Rezerwuj

 
Facebook